26 Kasım 2009 Perşembe

Dengesiz Maçların Anormal Futbol Takımı


Trabzon maçından evvel alınacak mağlubiyet yada bir puanın bizi şampiyonluk yarışından uzaklaştıracağına , Fenerbahçe maçından alınıcak mağlubiyet yönetim ve takım olarak komple kaos'a sürükleyeceğine , Manchester maçında alınacak farklı bir mağlubiyet ise bazı kalemlerin ekmeklerine yağ süreceğinin cümle alem farkındaydık.

İşte bu anormal takım trabzon deplasmanında pozisyonu yokken maçı 0-1 yapıp son dakikalarda bulduğu ikinci golle maçı 0-2 kazanıp galibiyet serisini devam ettiriyor. Aynı anormal takım fenerbahçe'nin favori kere favori olarak çıktığı maçta hem iyi oyun oynayarak hemde bol pozisyon yaparak maçı 5-0 yapacağı yerde rakibe saygıdan ötürü 3-0 gibi net bir skorla maçı kazanıyor. Bu anormal takım birkaç günlüğüne ligi askıya alıp Avrupa defterine bakıyor ne yapabiliriz diye , rakiplerden cska moskova kendi evinde wolfsburg'u ağırlıyor biz ise deplasmanda manchester united deplasmanına çıkıyorduk. Manchester'ın yedek ağırlıklı kadroyla çıkacağından herkesin haberi vardı biz yine sayın denizli'nin sistem olarak çift forvet çıkacağını düşünürken yine kendisini tek forvetten şaşmaz olarak gördük. Sanki trabzon maçındaki sahneleri görür oldu gözler manchester maçında , cska'nın wolfsburg'u yenmesinden sonra işler daha çok ciddiye binmişti maçı kazanma adına , ama maçı izlerken sanki atak yapmıyor hep manchester'ın kötü bir anını kollar gibiydik o kutsal dakika'da golü attık. Bundan sonrası çanakkale geçilmez gibi birşeydi takım için daha sonra fink'le bir pozisyon yakaladık belkide o şansıda değerlendirseydik maçın 2-0 olması herkesin temennisi olacaktı.

Görmüş olduğumuz üzere bu anormal takım 3 maçtan 9 puan yapmış olup hem ligdeki iddaasını hemde uefa ligine gitme şansını devam ettirmektedir. Mustafa hocadan tek istek takımın çift forvet oynatılması yada forvet alınması. Bu arada birşey sorucam 10.5 numara transfer etmiştik tam 8 milyon avro'ya sahi ona ne oldu unutuldu gitti sanki ?

Boşuna demiyoruz;

Normal Olsak Beşiktaş'lı Olmazdık.

Hiç yorum yok: